Výletní loď Král Jiří – Poděbrady

 

Výletní loď Král Jiří kotví v Poděbradech, ty jsou od Hradce Králové vzdáleny 66km, což je asi 45 minut cesty autem směrem na Opatovice nad Labem a pak po dálnici D11 až do Poděbrad.

Pro lepší orientaci využijte GPS: 50°8’28.281″N, 15°7’10.990″E

Výletní loď Král Jiří kotví v přístavišti na Zámeckém nábřeží, asi tři sta metrů od Náměstí krále Jiřího, nedaleko mostu přes Labe.

Z náměstí se k nám dostanete dvěma různými cestami. Můžete buď přejít přes parkoviště pod zámkem vedle hotelu Savoy, po schodech sejít na nábřeží a jste přímo před lodí Král Jiří, nebo vyjít z náměstí směrem na most, před mostem sejít po schodech na nábřeží a loď uvidíte kotvit nedaleko proti proudu Labe.

Pravidelné plavby lodí a okružní plavby

Během půlhodinové plavby lodí vás dovezeme z Poděbrad buď na soutok Labe a Cidliny nebo směrem na Nymburk a naopak. Při pravidelných plavbách ve směru soutoku Labe a Cidliny nabízíme možnost vystoupit i nastoupit.

Okružní plavby jsou pravidelné dle jízdního řádu.

Okružní plavby

Výletní loď Král Jiří nabízí pravidelné hodinové okružní plavby lodí pro veřejnost i plavby s možností pronájmu pro firemní účely, školní výlety, svatby a další společenské akce.

CENÍK

 

telefon: +420 603 88 65 82
e-mail: info@kraljiri.cz
web: www.kraljiri.cz

Zdroj a foto: www.kraljiri.cz