Vinotéka Vinosféra

 

Vinotéka Vinosféra nabízí široký sortiment tuzemských i zahraničních lahvových vín, kvalitní sudová vína vybraných vinařů, doplňky a pochutiny k vínům, mošty z českých jablek, belgické čokolády Passion a výbornou kávu Daniel´s coffee, a to vše za velmi příznivé ceny.

20161019_085248
Novinkou v našem sortimentu jsou výběrové koňaky Meukow, pálenky Pircher, rumy Ron Barceló či whisky Clontarf. Sudová vína pravidelně obměňujeme, stálicí však zůstávají vína z vinařství Plešingr či Esterka

Tuzemská lahvová vína můžete vybírat např. z vinařství Vajbar Kobylí, Lípa Mikulov, Vinofol Novosedly, vinné sklepy Kutná Hora, vinařství Perk a mnoho dalších.

Doménou Vinosféry je dovoz zahraničních vín z Francie a Chile. Nabízíme jedinečné champagne Bernard Rémy, které v roce 2016 obhájilo 1. místo v Hradeckém poháru vín. Zároveň jsme exklusivními prodejci vín z Chile z vinařství Viňa Tabalí.

V nabídce najdete i vína z Portugalska, Španělska či německá nealkoholická vína Carl Jung.

1

 

Dárkové tašky na odnos, nálevky, vývrtky, uzávěry, dřevěné boxy, dárkové sety či balíčky zhotovené na míru dle Vašeho přání jsou samozřejmostí.

dkud

Rovněž nabízíme olivy a olivové oleje DePrado z Portugalska, tyčinky a preclíky, belgické čokolády a pralinky Passion a další.

passionchocolate_logo

Výbornou kávu Daniel´s coffee, 100% arabica čerstvě pražená v Rokytně u Sezemic, Vám rádi uděláme i s sebou.

vinosfera (3)

Jednou z možností,  jak ochutnat nabízená vína, jsou řízené degustace a prezentace vín, a to přímo v prostorách vinotéky. Degustace pořádáme nejen pro naše zákazníky, ale nabízíme je i pro firmy akce, rodinná setkání či oslavy.

Kde nás najdete:
Nerudova 198/36
Hradec Králové
500 02

tel.: 777 804 027
e-mail: info@vinosferahk.cz

Najdete nás i na Facebooku

Otevírací doba

PO – PÁ – 9:00 – 17:30
SOzavřeno

www.vinosferahk.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!