Zpět na novinky Václav Marek a jeho Blue Star

V úterý 14.ledna 2020 přijďte na Václav Marek a jeho Blue Star. Místo konání: Petrof Gallery, Hradec Králové. Začátek v 19:00 hodin.

Přijďte si do kulturního centra PETROF Gallery poslechnout nezapomenutelné melodie ze zlaté éry českého swingu. Zveme vás na novoroční vystoupení Václava Marka a jeho Blue Star s názvem Tiše padá sníh. Poslechněte si hity swingové hudby 30. a 40. let 20. století, které zahájí další koncertní šňůru v PETROF Gallery. Celkový dojem z vystoupení navíc dokreslí dobová stylizace vystupujících s profesionálním vstupem konferenciéra Milana Marka a šéfa ansámblu Václava Marka. Těšit se můžete na pořádnou dávku swingu.

Vystupující:

  • Václav Marek
  • Blue Star

Program:
Večerem zazní hity nejznámějších šlágrů swingové a taneční hudby 30. a 40. let 20. století. Uslyšíte písně jako jsou např.: Jen pro ten dnešní den; Slunečnice; Dívka v modrém; Říkej mi to prosím potichoučku; Děkuji, bylo to krásné; aj.

Blue Star:
Modrá barva. Barva moře, nebe, hvězd, ale také jazzu, swingu i blues. Hotel Modrá hvězda, hvězda, která svítí …
To vše a mnohem víc může znamenat název swingového orchestru pod vedením zakladatele a kapelníka Václava Marka. Ansámbl Blue Star hraje od roku 1999, nicméně než se dostal do povědomí posluchačů napříč celou republikou, stálo to všechny jeho členy spoustu vytrvalé práce a úsilí. Podle Václava Marka je důležité mít kolem sebe lidi, které hudba 30. a 40. let skutečně baví, jsou spolu za jedno a dělají ji s láskou.
Za dobu svého působení mají za sebou Blue Star nespočet vystoupení, spolupráci s různými divadly a kulturními centry (Národní divadlo Praha, Divadlo na Vinohradech, Divadlo Semafor, Betlémská kaple, Pražský hrad aj.) i zahraniční hostování po zemích Evropy (Slovensko, Polsko, Německo, Belgie) a Asie (Vietnam). Soubor pravidelně účinkuje na vlnách českých rozhlasových a televizních stanic. Natáčí zvukové nosiče CD a objevil se například i v mezinárodním filmu Anthropoid. S orchestrem Blue Star spolupracuje řada předních osobností české kulturní scény.
www.blue-star.cz

Dress code: Semi Formal

více info

Další pořádané kulturní akce

Hostinec U Dvořáků – pozvánka na prázdniny 2020

  Prázdninové akce u DVOŘÁKŮ v HK. Adresa: Habrmanova 336 500 02 Hradec Králové Tel.:  +420 704 300 190 NOVÝ Web: https://udvoraku.metro.rest/ FACEBOOK Těšíme se na Vaši návštěvu!

NIKITA CUP

  Venkovní turnaj u Dvořáků v HK.   Adresa: Habrmanova 336 500 02 Hradec Králové Tel.:  +420 704 300 190 NOVÝ Web: https://udvoraku.metro.rest/ FACEBOOK Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hostinec U Dvořáků – zahraje kapela POHODA

  Hostinec U Dvořáků – zahraje kapela POHODA Adresa: Habrmanova 336 500 02 Hradec Králové Tel.:  +420 704 300 190 NOVÝ Web: https://udvoraku.metro.rest/ FACEBOOK Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zpět na novinky