Zpět na novinky Seafood & Prosecco Hradec Králové

V neděli 15.září 2019 přijďte na Seafood a Prosecco. Místo konání: Rotunda Lounge Café Šimkovy sady Hradec Králové. Začátek ve 12:00 hodin.

Hurááá, vracíme se do Hradce Králové a LETOS NAPOSLEDY!
Moc rádi pro vás připravíme naše seafood specialitky. Dorazíme v neděli 15. srpna.
Těšte se na nejrůznější seafood dobroty jako jsou kalamáry, krevety na grilu, slávky na víně. Vyladíme nejrůznější tapas a spoustu dalších specialit.
Prosecco samozřejmě nesmí chybět

více info

Další pořádané kulturní akce

Marie Rottrová – Lady Soul

V pondělí 23.září 2019 v Aldisu v Hradci Králové vystoupí Marie Rottrová – Lady Soul. Začátek v 19:00 hodin. MARIE ROTTROVÁ – LADY SOUL & PETR NĚMEC Marie Rottrová, tentokrát galakoncert s Bigbandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem, ve kterém zazní mimo osvědčené hity i písničky ze začátků jejich kariéry, za […]

PARTIČKA – Aldis Hradec Králové

V úterý 24.září 2019 se koná v Aldisu v Hradci Králové Partička. Začátek ve 20:00 hodin. Televizní Partička opět míří do Hradce Králové! Vysoká škola improvizace v podání Michala Suchánka, Igora Chmely, Richarda Genzera, Michala Novotného, Jakuba Koháka a Mariana Čurka. více info

Boni Pueri – koncert

Ve středu 25.září 2019 se koná koncert Boni Pueri. Místo konání: Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové. Začátek v 19:45 hodin.  

Zpět na novinky