Darujte květinu.cz

 

Vítáme Vás na partnerských stránkách www.darujtekvetinu.cz, profesionálního partnera ve světě krásných květin, který působí na českém květinovém trhu již od roku 1997. Díky dlouhodobým a bohatým zkušenostem se tímto řadíme mezi nejlepší online květinové obchody v ČR.

Náš online internetový obchod zajišťuje doručování květin po celé České republice i do celého světa, a to i v expresním čase po ČR do 1 hodiny a celého světa do 24hodin po objednání. Nabízíme květiny dle příležitosti:  slavnostní, smuteční i doplňkový sortiment ke květinám. Vše objednáte rychle a jednoduše, pouze ve 3 krocích.

slide5

Naší snahou je udělat vše pro pohodlí a spokojenost svých zákazníků a vyhovět jim maximálně v jejich přáních a požadavcích. Při objednání květin přes naší firmu si můžete být jistí, že vybrané květiny budou vždy čerstvé, v perfektním stavu a stylově uvázané. Zaručujeme svým klientům plnou bezpečnost i soukromí a garantujeme, že veškeré Vámi uvedené informace na stránkách www.darujtekvetinu.cz nebudou dále šířeny ani jakýmkoliv způsobem zneužity.

Přejeme Vám příjemný a pohodlný nákup

Kytice:

Dle příležitosti    Z lásky  K svátku    K narozeninám    Promiň1820

Jen tak   K výročí    Děkuji 

K narození děťátka   Pro muže

Dle druhu   Dle barvy

Aranžmá a koše   Smuteční   Doplňkový sortiment

 Zajišťujeme prodej nejenom přímo v naší prodejně, ale i kompletní květinový servis mimo prodejnu na veškeré kulturní, společenské, sportovní i firemní akce, rauty či slavnosti, včetně doručení a naaranžování na předem domluvené místo.

Náš tým se skládá ze čtyř profesionálních floristů/aranžérů. Při větších zakázkách se náš tým rozrůstá o další stejně zkušené externí aranžéry a v tomto týmu jsme schopni zajistit jakoukoliv zakázku na nejvyšší úrovni (reference).

 Otevírací doba prodejny

pondělí – pátek: 8:00 – 18:00
sobota – neděle, svátky: 8:00 – 16:00

Adresa:
Denisovo nám. 750
500 04 Hradec Králové (Kukleny)

Tel., fax: +420 739 749 393
Mobil: +420 604 148 898
E-mail: info@darujtekvetinu.cz

Web: http://www.darujtekvetinu.cz

FACEBOOK

Těšíme se na Vaši návštěvu!