Jezdecké potřeby Hradec Králové

 

V našem kamenném obchůdku v Hradci Králové na Třídě Karla IV.628/1 naleznete nejen kompletní vybavení pro jezdce a pro koně, ale především odborníky, kteří Vám s výběrem ochotně poradí.

 Vybavení pro koně – čištění a kosmetika pro koně, vodítka pro koně, udidla, uzdečky a stájové ohlávky velkostí shetty, foal, pony, cob, full a extra full, dále drezurní i všestranné podsedlové dečky různých barev a materiálových provedení, čabraky, chrániče nohou koně, vybavení pro lonžování, biče a drezurní tušírky. Podle ročního období u nás naleznete pláštěnky, stájové a výběhové deky nebo síťované deky a masky na ochranu hlavy koně před obtížným hmyzem. V průběhu podzimních a zimních měsíců je nabídka rozšířena o širokou škálu reflexních doplňků pro koně.

 Vybavení pro jezdce – Bezpečnostní prvky jako jsou například jezdecké helmy, jezdecká perka a minichapsy, bezpečnostní vesty a páteřní chrániče pro jízdu na koni. Dále pak jezdecké rajtky pracovní i závodní, závodní saka a trička, velký výběr jezdeckých podkolenek a rukavic. V průběhu roku navíc obměňujeme sezónní sortiment a díky tomu si u nás můžete vybrat i kvalitní termoprádlo vhodné pro jízdu na koni, extra hřejivé ponožky a podkolenky nebo zimní jezdecké boty. Vyberou si jak hobby jezdci, tak sportovci účastnící se parkurových i drezurních soutěží. Pořídíte u nás kompletní vybavení pro ZZVJ. Drezurní jezdkyně si mohou vybrat ze široké škály plastronů a ozdobných spon.

 V prodejně lze pořídit i ekonomicky výhodné bazarové vybavení jak pro jezdce, tak i pro jejich čtyřnohé miláčky. Například jezdecké rajtky pro děti i dospělé jsou dostupné již od 100Kč.

Dále zde najdete: Stájové vybavení, ohradníky a elektrické zdroje, dárkové poukazy, krmiva a výživové doplňky značek Energys, Alavis, Premin, Fitmin, Biosaxon a mnohé další.

Možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ různých hodnot 300Kč, 500Kč, 1.000Kč, 3.500Kč

dav

Otevírací doba:

Po-Pá  9:30-12:00  12:30-17:00

 Adresa:
Třída Karla IV. 628/1, Hradec Králové
Tel. 724 513 254
e-mail: pavlina.duskova@jkdolniprim.cz

 FACEBOOK

www.jkdolniprim.cz/jezdecke-potreby

Těšíme se na Vaši návštěvu!