HK Clean – úklidová služba

 

Naše společnost  HKclean s.r.o. poskytuje kompletní úklidy komerčních i soukromých prostor. Spektrum našich služeb je široké a jednotlivé úklidové práce se vždy řídí přáním a požadavky našich klientů. Nabízíme každodenní i jednorázové úklidy bytů, domů, kanceláří i jiných administrativních, kulturních či obchodních prostor. Dále standardně nabízíme mytí oken, výloh, čištění podlah, koberců a čalounění.

Na kvalitu našich služeb se můžete vždy spolehnout. Používáme profesionální čistící a konzervační prostředky, šetrné k životnímu prostředí a moderní techniku. Metody čištění máme ověřeny dlouholetými zkušenostmi v oboru. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a vzděláváni v oboru. Ke každému prostoru a zákazníkovi přistupujeme individuálně k dosažení maximální spokojenosti.

Úklidy provádíme vždy dle časových možností a přání zákazníka.

dsfgf

Nabízíme úklid domácností v bytech i rodinných domech. Provádíme pravidelné, jednorázové i generální úklidy. Nechte předvánoční či jarní úklid na nás a využijte svůj čas třeba k odpočinku. Nadstandardní rozsah služeb, jako je praní a žehlení lze domluvit individuálně, dle Vašich požadavků.

dsfdgf

Provádíme pravidelné, ale i jednorázové úklidy kanceláří a jejich přidružených prostor. Podle požadavků zákazníka může služba zahrnovat nejen standardní úklid jako je mytí podlah, odstraňování prachu a nečistot, ale také například doplňování sanitárního zařízení, mytí oken, luxování a čistění koberců či čalounění.

arefgf

Provádíme úklidy ve všech komerčních a administrativních budovách, jako jsou hotely, restaurace, obchodní plochy, kulturní prostory a jiné. Zajišťujeme úklidy bytových domů pro družstva, společenství vlastníků či vlastníky domů. Úklid může být jednorázový i pravidelný dle dohodnutého rozsahu.

eretrhg

Poskytujeme i úklidové práce po řemeslnících, úklid po rekonstrukci bytu nebo před kolaudací domu. Samozřejmostí je odvoz veškerých nepotřebných materiálů, odpadů a nábytku po stěhování, vyklízení a rekonstrukcích.

CENÍK

Kontakt:

HKclean s.r.o.

Vážní 891 Slezké předměstí

Hradec Králové 500 03

Email: info@hkclean.cz
Mobil: +420 704 33 99 33

www.hkclean.cz

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

Působíme v rámci Východočeského kraje