Farmapark Muchomůrka – Svoboda nad Úpou

 

Farmapark Muchomůrka je od Hradce Králové vzdálen cca 59 km, což je asi hodinka cesty autem. Směrem na Jaroměr, Dvůr Králové nad Labem, Trutnov a Svoboda nad Úpou. Pro přesnou polohu využijte GPS: 50,629347 15,807751   

Nechte děti vydovádět bez řádu a pravidel.

Přírody kolem nás stále ubývá a děti už nezažívají to, co bylo dříve běžné. U nás ve Farmaparku je zásadní volný kontakt dětí se zvířaty v jejich domácím prostředí. Děti si mohou vybrat, zda si budou hrát se zvířaty, kterých je tu hodně, nebo si vyberou jinou z mnoha dalších aktivit, které jsou ve Farmaparku k dizpozici.

FF

CENÍK, OTEVÍRACÍ DOBA

Všechna zvířata ve Farmaparku jsou hodná a zvyklá na děti. Máme zde několik druhů oveček, zakrslé kozy, slepičky, krůty, králíky, prasátko Mášu a samozřejmě koně i poníky, na kterých se mohou vaše děti i projet. Zvířata se volně pohybují po areálu, děti s nimi mohou být v přímém kontaktu a mohou si je třeba i pohladit.

FF1
Děti zde mohou navštit rozhlednu, jít se houpat, nebo využít jiných přírodních prolézaček. Děti si společně můžou zahrát golf, indiánský tenis nebo třeba zacvrnkat kuličky. Pro ty nejmenší je zde pískoviště a trampolína zapuštěná v zemi.

Adresa:

Horská, Horní Maršov, Svoboda nad Úpou, 542 24

Tomáš Zelenka
tel.: +420 734 326 810
e-mail: meduvka@seznam.cz

Zdroj: www.farmapark-muchomurka.cz

Ubytování můžete využít v nedalekém rodinném penzionu Stará Škola.