Podnikám v HK

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Paleťáci: Improshow

Improvizační skupina Paleťáci a jejich Improshow

Show plná smíchu, o které rozhodují diváci. Divadelní představení, při kterém hrají herci krátké improvizační hry. Každá hra má svá pravidla. Herci je musí dodržet a k tomu odehrát příběh na vámi zadané téma. Vše vzniká přímo na místě, proto je velká zábava vše sledovat. Přijďte si zlepšit náladu s improvizační skupinou Paleťáci.

 

Napsali o nás:

„Skvělé! Smíchem jste mi prodloužili život.  Doporučuji.“ Kateřina Mirská, divačka

Paleťáci jsou zkušení herci, nadšení improvizátoři, zapálení lektoři a dobří kamarádi. Jsou tým. Vystupují před lidmi a baví je. Věnují se hlavně improvizačnímu divadlu. Tedy divadlu, ve kterém není předem daný scénář a vše je tvořeno přímo na místě před zraky diváků tak, aby vznikaly komické, emotivní, originální a hlavně bezprostřední výstupy. Své know-how předávají i veřejnosti na seberozvojových kurzech improvizace v Hradci Králové, Pardubicích, Praze a Litomyšli.

Webová stránka akce
Datum:
6.2.2019
Čas:
19:00
Místo konání
Divadlo Drak Hradec Králové

Partnery serveru PodnikamVHK.cz jsou:

Kultura v Hradci Králové? Vydejte se do salónu republiky!

Máte pocit, že jediné město, kde to žije, je Praha? Pokud ano, tak jste pěkně na omylu a kalendář akcí Hradec Králové Vás o tom přesvědčí! Najděte si koncerty, výstavy, divadelní představení a další akce, které Vas zajímají a poznejte tak na vlastní kůżi, jak chutná kultura v Hradci Králově - ve městě, které bylo pro svou skvostnou architekturu a kulturní prvořadost nazváno salónem republiky. Buďte vždy v obraze a nenechte si ujít výjimečně události, které zde na Vás čekají. Tyto stránky jsou pro všechny, které Zajímá nejen kultura v Hradci Králové, ale také katalog fırem či tipy na výlet.

S PodnikamVHK vám už nic neuteče

Přihlašte se k odběru novinek a zůstaňte informováni o nových novinkách.

Copyright © 2012 Podnikamvhk.cz
Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno
Web je provozován na systému Wordpress

TOPlist