Podnikám v HK

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Hradec Králové – Povídání o cestě kolem světa žigulem

V celém Rusku se nenašli dva blázni, kteří by s kopějkou objeli svět, a v Česku se našli dva vcelku normální lidi, kteří vyrazili.“ řekl jeden z manažerů ruské automobilky Avtovaz.

Přednáška o vcelku dvou normálních lidech, kteří se rozhodli objet svět starou Ladou 2101 – žigulíkem v Rusku nazývaným kopějkou.
V Asii lidé předpovídali poruchy a smrt a v Americe se ptali, jestli je v žigulíku klimatizace. Možná se štěstím expedice přežila dvě bouračky, dvě zemětřesení, vysoké nadmořské výšky Pamíru a And, vyprahlé Spojené státy, tropickou střední Ameriku uprostřed období dešťů, byrokratické nástrahy, úplatku chtivé vojáky a policisty, žábu na motoru, měsíční plavbu oceánem a mnoho a mnoho dalšího.

Několikrát hrozil předčasný konec cesty kolem světa, ale nakonec cestu žigulík dokončil a nyní odpočívá v muzeu v rodném Toljatti, jako první kopějka, která objela svět.

Webová stránka akce
Datum:
4.2.2019
Čas:
19:00
Místo konání
AC Klub (Official), Zámostí 684/1, Hradec Králové

Partnery serveru PodnikamVHK.cz jsou:

Kultura v Hradci Králové? Vydejte se do salónu republiky!

Máte pocit, že jediné město, kde to žije, je Praha? Pokud ano, tak jste pěkně na omylu a kalendář akcí Hradec Králové Vás o tom přesvědčí! Najděte si koncerty, výstavy, divadelní představení a další akce, které Vas zajímají a poznejte tak na vlastní kůżi, jak chutná kultura v Hradci Králově - ve městě, které bylo pro svou skvostnou architekturu a kulturní prvořadost nazváno salónem republiky. Buďte vždy v obraze a nenechte si ujít výjimečně události, které zde na Vás čekají. Tyto stránky jsou pro všechny, které Zajímá nejen kultura v Hradci Králové, ale také katalog fırem či tipy na výlet.

S PodnikamVHK vám už nic neuteče

Přihlašte se k odběru novinek a zůstaňte informováni o nových novinkách.

Copyright © 2012 Podnikamvhk.cz
Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno
Web je provozován na systému Wordpress

TOPlist