Podnikám v HK

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Cestopis: Dakar za Oponou, aneb jak se točí DAKAR

Už potřetí jsem měl možnost se účastnit té největší a nejtěžší rallye světa DAKAR v Jižní Americe jako kameraman, týmový parťák, řidič, kámoš a doprovodná asistence…
Letos jsem byl součástí největšího českého týmu tohoto závodu BUGGYRA (Buggyra Racing), v čele s hlavní hvězdou Martinem Kolomým (Martin Kolomý). Měl jsem tu čest spolupracovat s největší českou dakarskou legendou Pepou Kalinou (Josef Kalina). Prožili jsme spolu nezapomenutelné okamžiky, protože Pepa je nejen skvělý vypravěč a parťák, ale i úžasný muzikant (mám natočené, jak si na Dakaru zpívá) a zároveň jsme testovali Žlutý šíp, naše doprovodné vozildo MERCEDES BENZ X.
Rád bych Vás všechny pozval na povídání nejen o Jižní Americe (PERU, Bolívie, Paraguay, Argentina), ale i o tom, jak se taková rallye natáčí, jak se tam žije a především bych Vás vzal do zákulisí celého závodu a pověděl zajímavosti, které v televizi jen tak neuslyšíte.
Čeká Vás mnoho fotek, videí i příběhů, které jsem zde zažil a také ochutnávka peruánského nacionálního nápoje Pisco SAUR, který Vám osobně rád namíchám.
Těším se na Vás!

Webová stránka akce
Datum:
5.2.2019
Čas:
18:00
Místo konání
AC Klub (Official), Zámostí 684/1, Hradec Králové

Partnery serveru PodnikamVHK.cz jsou:

Kultura v Hradci Králové? Vydejte se do salónu republiky!

Máte pocit, že jediné město, kde to žije, je Praha? Pokud ano, tak jste pěkně na omylu a kalendář akcí Hradec Králové Vás o tom přesvědčí! Najděte si koncerty, výstavy, divadelní představení a další akce, které Vas zajímají a poznejte tak na vlastní kůżi, jak chutná kultura v Hradci Králově - ve městě, které bylo pro svou skvostnou architekturu a kulturní prvořadost nazváno salónem republiky. Buďte vždy v obraze a nenechte si ujít výjimečně události, které zde na Vás čekají. Tyto stránky jsou pro všechny, které Zajímá nejen kultura v Hradci Králové, ale také katalog fırem či tipy na výlet.

S PodnikamVHK vám už nic neuteče

Přihlašte se k odběru novinek a zůstaňte informováni o nových novinkách.

Copyright © 2012 Podnikamvhk.cz
Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno
Web je provozován na systému Wordpress

TOPlist