Podnikám v HK

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Bílý tesák

Daleko na severu za časů zlaté horečky, v nehostinném místě a v drsné době, vyrůstá ze štěněte v dospělého psa Bílý tesák, kříženec psa a vlka. Od přírody má do vínku nadělenou divokost a nespoutanost, musí se ale naučit podřizovat lidem a vyjít s ostatními psy. Nedokáže se jen tak začlenit do smečky psů ani lidí, není přijímán a sám obtížně přijímá. Jeho jinakost ho předurčuje být buď tím prvním mezi všemi, nebo posledním. Během svého dospívání se setkává s násilím a nenávistí, ale také s laskavostí, ba dokonce i s láskou. Co se nakonec nejsilněji otiskne v jeho duši? Podaří se mu najít klid?

Napsali o nás:

P.J. Kříž,  Bílý tesák novou technikou zvěčněný, 6.3.2018  Právo str. 11, Severovýchodní Čechy)

 ,,Pohybují se po scéně jako indiáni, zlatokopové, vlčí smečka, psí spřežení. A od velkých celků až po velké detaily snímají doupata zvířecí i lidská, klece, zuřivé zápasy a lovy, útěky, tlamy, huby, blesky v očích, krajinu kolem řeky v moři sněhu… Efekt je dokonalý. Kouzla kamery míří do říše poezie.“

 

 (Nikola Škvarová, Dítě: Bílý tesák, 19.4.2018 Divědové na blogu , on line )

,,Protože s tím pracuje režisér Vašíček nejvíce, s obrazy, s atmosférou – a pracuje s tím skvěle, citlivě a pečlivě. Intenzita a autentičnost situací dělá (mimo jiné) z inscenace Bílý tesák silný zážitek pro dětského i dospělého diváka.”

13.2. – od 8:30 a 10:30 hodin

14.2. – od 8:30 a 10:30 hodin

15.2. – od 8:30 a 10:30 hodin

Webová stránka akce
Zahájení:
13.2.2019
Ukončení:
15.2.2019
Místo konání
Divadlo Drak Hradec Králové

Partnery serveru PodnikamVHK.cz jsou:

Kultura v Hradci Králové? Vydejte se do salónu republiky!

Máte pocit, že jediné město, kde to žije, je Praha? Pokud ano, tak jste pěkně na omylu a kalendář akcí Hradec Králové Vás o tom přesvědčí! Najděte si koncerty, výstavy, divadelní představení a další akce, které Vas zajímají a poznejte tak na vlastní kůżi, jak chutná kultura v Hradci Králově - ve městě, které bylo pro svou skvostnou architekturu a kulturní prvořadost nazváno salónem republiky. Buďte vždy v obraze a nenechte si ujít výjimečně události, které zde na Vás čekají. Tyto stránky jsou pro všechny, které Zajímá nejen kultura v Hradci Králové, ale také katalog fırem či tipy na výlet.

S PodnikamVHK vám už nic neuteče

Přihlašte se k odběru novinek a zůstaňte informováni o nových novinkách.

Copyright © 2012 Podnikamvhk.cz
Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno
Web je provozován na systému Wordpress

TOPlist