Zpět na novinky OSLÍ TREK v Hradci Králové

 

Zdroj a foto: www.oslitrek.cz

Rádi bychom Vám přestavili rodinnou aktivitu pro děti a dospělé – oslí trek. Rezervujte si termín a přijeďte strávit pár chvil s našimi oslíky, projeďte se s nimi po přírodě a uvidíte, že jsou to mimořádně chytrá a všestranná zvířata, jejichž příjemnou povahu si zamilujete.

Jak to probíhá a co Vás čeká, až k nám přijedete?

Před tím, než vyrazíme na túru, se s oslíky seznámíme, společně je vyčistíme a nasedláme. Vyjížděk se mohou zúčastnit děti již od 3 let, svezeme děti až do 50 kg. Dospělí a děti, kteří tento váhový limit překračují, si mohou oslíka samostatně vodit.

Oslíky vybavíme buď nákladním sedlem, nebo v případě, že pojedou děti, dečkou s madly. Děti si s sebou musí přinést cyklistickou helmu. Oslíka si budete sami vést pod dohledem zkušeného průvodce, který Vás bude doprovázet po celou dobu.

Jde se pomalu krokem, pro šikovnější děti můžeme v průběhu vyjížďky i naklusat nebo si na oslíkovi zacvičit. Cvičení na oslících je pro děti zábavné a podporuje u dětí hned několik důležitých vlastností – posiluje odvahu, podporuje koordinaci těla, zlepšuje vnímání rovnováhy a navíc je zábavné. Děti se mohou na oslíkovi vést buď po celou dobu vyjížďky, nebo mohou střídat chůzi s jízdou. V průběhu putování si děti mohou oslíka také sami vodit. Oslík může vést kromě dětí také Vaše batohy s pitím a svačinou.

Doporučujeme Vám na cestu zvolit pohodlnou pevnou sportovní obuv, a to i za teplejšího počasí, protože by se mohlo stát, že by Vám oslík omylem šlápl na nohu.

Pokud budete chtít, aby oslík nesl batohy, chtěli bychom Vás poprosit, abyste si rozdělili svůj náklad do dvou batohů tak, abychom mohli batohy pověsit na oslíka z obou stran a náklad byl vyvážený.

Na výběr máme trasy různých obtížností, viz. Naše nabídka.

Pokud byste si z naší nabídky nevybrali, rádi pro Vás zorganizujeme individuální nebo skupinový oslí trek dle Vašich požadavků.

Těší se na Vás naši oslíci!!!

TRASA JÍZDY

REZERVACE

Kontakt:

Bří. Štefanů 227
500 03 Hradec Králové 3

Tel.: +420 736 606 044

E-mail: info@oslitrek.cz

FB: @osli.trek

GPS: 50°13’1.119″N, 15°52’14.951″E

Další pořádané kulturní akce

Arboretum Žampach

Zdroj foto: www.uspza.cz Arboretum Žampach je od Hradce Králové vzdáleno 54km, což je asi hodinka cesty autem směrem na Týniště nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, České Libchavy a Žampach. Zaparkujeme na parkovišti, jehož GPS je 50°2’19.502″N, 16°25’58.715″E Arboretum Žampach je součástí zámeckých parků na Žampachu, které jsou státem chráněnou kulturní […]

Kočkovité šelmy – Chvojenec u Hradce Králové

Zdroj a foto: www.kockoviteselmy.cz Chvojenec je z Hradce Králové vzdálený 14km, což je 15 minut cesty autem směrem na Býšť a Chvojenec. GPS: 50°6’48.024″N, 15°54’49.134″E Prohlídky jsou u nás v předem stanové dny a časy. Většinou jsou o víkendu, ve svátky a o prázdninách. Prohlídky jsou s průvodcem a výkladem. […]

ONE MAN SHOW „STÁRNOUCÍHO FOTRA“ STAND UP : Jarda Krušina

Srdečně Vás zveme do HOSTINCE U KOHOUTA v Hradci Králové na ONE MAN SHOW „STÁRNOUCÍHO FOTRA“ STAND UP : Jarda Krušina vystoupí dne 24.2.2023 od 20:00hodin. Prodej lístků zahájen v HOSTINCI U KOHOTA cena. 200Kč.  Těšíme se na Vaši návštěvu. Rezervace: Telefon: +420 774 096 614 Pondělí až PÁTEK 11:00 […]

Zpět na novinky