Výuka hrou

Detail firmy:
Vyzkoušejte program etiketa pro děti Výukové projekty pro školy a školky v Hradci Králové, Pardubicích a v Brně.

Adresa: na rohu ulic Klumparova a Mánesova
Klumparova 571
500 02 Hradec Králové
Mobil: 602 651 501
Telefon: 490 520 435
Email: hra@hraprotebe.cz

Web: http://www.hraprotebe.cz/

Vyzkoušejte program etiketa pro děti

Výukové projekty pro školy a školky v Hradci Králové, Pardubicích a v Brně

Jsme tady pro Vaše děti. Víme, že je důležité podporovat rozvoj jejich logického myšlení, rozvoj komunikace, zdravého sebevědomí a koncentrace pozornosti. Učíme Komenského formou „škola hrou” a škola pohybem. Působíme především v Královéhradeckém kraji, v okolí Pardubic a v Brně.

Jmenuji se Radek Beneš, pracuji jako instruktor zážitkových kurzů pro Outward Bound, lektor a certifikovaný instruktor MISP.

Jmenuji se Simona Strejčková, pracuji jako certifikovaný poradce pro výživu, masérka, instruktorka Body & Mind a certifikovaný instruktor MISP.

Kurzy provádíme osobně nebo zaškolenými lektory.
Program masáže do škol zásady společenského chování

Výuka masáží pro děti 4-12 let

V rámci programu Masáže do škol nabízíme výuku masáží pro děti v ZŠ a MŠ. Tento program je pro děti přínosný hned ve dvou oblastech – fyzický rozvoj a rozvoj duševního zdraví a pohody.

Děti, které se zapojily do tohoto programu, jsou uvolněnější, lépe se soustředí na výuku, mají vyšší sebevědomí a sebeúctu a dokážou lépe respektovat samy sebe i ostatní děti. Pozitivní je také snížení výskytu agresivního chování a šikany. V oblasti tělesné se v tomto programu u dětí podporuje růst a integrace nervového systému.

Cena: 50-75 Kč/lekce/dítě

Královehradecký kraj, Pardubice, Brno

Více informací >>>

Etiketa do škol pravidla slušného chování pro děti

Zastupujeme společnost Učíme se s.r.o., která vytváří moderované přednášky s praktickým nácvikem zásad slušného chování na základních školách. Cílem je seznámit děti se základy etikety, budování image, osobní prezentace a v neposlední řadě prevence sociálně patologických jevů (agresivita dětí, šikana na školách). Pořádáme programy, které splňují podmínky prevence sociálně patologických jevů.

Cena: 50 Kč/lekce/dítě

Královehradecký kraj, Pardubice

Publikace

Více informací >>>

Malá technická univerzita kurzy pro děti

Série vzdělávacích lekcí pro malé předškoláky. Pracujeme hravou formou s podporou jejich oblíbené stavebnice. Názorně a jednoduše, prožitkem a realisticky vysvětlujeme vybraná témata (Dům – stavba, Dům – rozvody, Mosty, 3D hrátky, Město). Lekce jsme připravovali nejen s pedagogy a psychologem, ale také s architektem či projektanty. Dětí si hrají, my ale víme, že pracují a učí se nové věci.

Cena: 45 Kč/lekce/dítě

Královehradecký kraj, Pardubice, Brno

Více informací >>>

Pokud Vás zaujala naše nabídka výukových a výchovných programů, rozvoje intelektu a dovedností Vašich dětí, kontaktujte nás. Můžeme se dohodnout na osobní schůzce v příjemné čokolatérii v Hradci Králové, ve zdravotním středisku MEDISPOL v Brně nebo ve škole, kde se kurzy mají konat.

Kurzy je třeba objednávat 2-4 týdny předem. Na telefonu jsme nepřetržitě, na zmeškané hovory voláme zpět a na vzkazy odpovídáme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!