U Letců

S dlouholetou tradicí se zabýváme též pořádáním kulturních akcí v našem zahradním areálu, ať již to jsou koncerty Folk & Country či Beatové hudby. Na našem pódiu se již vystřídala dlouhá řada umělců, z nichž někteří na nás již shlížejí z hudebního nebe. Díky novým talentům naší hudební scény však bude o kvalitní program vždy postaráno.

Aktuální program

Stále častěji se na nás obracíte i s požadavky na uspořádání firemních akcí či večírků, svatebních hostin či setkání spolužáků po „X letech“. Díky našim prostorám ať venkovním či vnitřním a zkušenostem vedení a personálu s pořádáním takovýchto akcí, spokojení hosté se k nám opakovaně vrací a počet zájemců narůstá.

Nabídneme Vám chutné jídlo v „Pilotově formance“, samozřejmostí je oddělený prostor pro nekuřáky, v letních měsících můžete pojíst na venkovní zahrádce a když se ochladí, podáváme obědy v nekuřáckém Clubu RUNWAY 96. Dovolíme si Vám nabídnout na denním jídelním lístku klasická jídla české i zahraniční kuchyně, ale i jinde méně často nabízené pokrmy z ryb. Komu by naše denní nabídka nestačila, může si vybrat i z obsáhlého stálého jídelního lístku, který se snaží uspokojit snad všechny Vaše možné chutě.

Adresa:

Jana Černého 109
Hradec Králové – Věkoše
503 41

tel: 732 144 667

e-mail: restaurace@uletcu.cz

FACEBOOK

Zdroj: http://uletcu.cz/