Zpět na novinky Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó v Hradci Králové

Ve čtvrtek 10.října 2019 přijďte na akci: Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzo v Hradci Králové. Začátek ve 20:00 hodin. Místo konání: AC Klub (Official), Zámostí 684/1, Hradec Králové.

Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó v AC CLUBU, http://acklubhk.cz/
Koncert, představení debutové desky, skeče, stand-upy. Humor Tomáše Matonohy, šansony, divadelní písně i trochu folku a rocku v podání skvělé zpěvačky, finalistky Hlasu Venduly Příhodové.

Mrkněte na klip z debutové desky: https://www.youtube.com/watch?v=r-s9QxyCcq0

více info

Další pořádané kulturní akce

Dekoratérské studio Girlanda – bytový textil

  Dekoratérské studio Girlanda – bytový textil v Hradci Králové, třída Karla IV. 689,  500 02   přijme na brigádu: – ASISTENTKU PRODEJE – ŠVADLENU Nástup možný IHNED – PRAXE VÝHODOU Kontakt a více info: 602 437 647 www.girlanda.cz

MARTIN LOEW – ZÁPAD USA

V pondělí 27.ledna 2020 přijďte na přednášku: Martin Loew – Západ USA. Místo konání: Adalbertinum Hradec Králové. Začátek v 19:00 hodin. Jarní cesta americkým státem Oregon od pobřeží Pacifiku k zasněženým vrcholům Kaskádového pohoří. Příběh dobrodružné cesty plný úžasných fotografií a poutavého vyprávění: Od Kráterového jezera k velké řece Columbia. […]

Stopem se psem v Asii

V úterý 28.ledna 2020 přijďte na přednášku: Stopem se psem v Asii. Místo konání: Náplavka Hradec Králové. Začátek v 18:00 hodin.  

Zpět na novinky