Termovizní měření

 

Chcete platit méně za energii?

horak

Bádáte kudy Vám uniká energie, tím i Vaše peníze? S našim měřením odhalíte, kde jsou úniky tepla, např. špatná izolace, či vedení, nebo vadné zařízení, které jste zakoupili nebo nainstalovali. Měření je prováděno kamerou FLUR E8 s rozlišením 640×480 pixelů. Tato termokamera je profesionální Dánský výrobek v tomto segmentu termokamer. Cena měření se odvíjí podle velikosti měřenéh objektu, také počtu snímků a ujeté vzdálenosti k měřeném objektu.

Termovize FVE

Měření Fotovoltaických panelů pomocí termovizní kamery je rychlý a spolehlivý způsob, jak odhalit výrobní vady a poškození při transportu a následné chybné zapojení či závadu na kabeláži, nebo vlivem používání. Odhalí panely obsahující vadné buňky, nebo konektory.

horak1

 

Termovize ve stavebnictví, instalaterství

Umožňuje rychlý a bezkontaktní průzkum povrchu, stavebních konstrukcí a úniky tepla. Odhalují skryté vady domů, panelových domů, hal, oken, dveří. Odhalení vad tepelných izolací a těsnost spojů. Úniky tepla a vady podlahového topení a jeho vedení.

horak2

Energetika a strojírenství

Rozvody elektrické energie, venkovní rozvody, vnitřní rozvody a rozvaděče, kabely. Elektrické zařízení a stroje – motory, generátory ochranné, spínací a jistící prvky.

horak3

Pro dotazy a objednávky volejte 725 708 936 – Jan Horák ml.