Slunný Dvůr Pulice- konferenční prostory

 

Rodinný pension Slunný dvůr je ve vlastnictví rodiny Najmanových z podhůří Orlických hor. Objekt jsme koupili v roce 2008 se záměrem obnovit funkci pensionu
a restaurace.
Tato budova již k stejnému účelu sloužila v minulosti, a to do roku 2002. Naší prioritou a hlavní myšlenkou je, abyste se u nás cítili jako doma.

Umístění pensionu na kraji obce poskytuje ideální příležitost k pořádání svatebních oslav, promocí, významných společenských událostí a v neposlední řadě sportovních
či fi remních akcí, teambuildingů
atd.

 Konferenční zázemí ve Slunném Dvoře nabízí rozmanité využití nejen pro firmy, konference, semináře, ale také pro svatby a oslavy všech velikostí. V penzionu Slunný Dvůr jsou k dispozici 2 konferenční sály.

Prosluněný sál pro 30 lidí s vlastní kuchyňkou a stylový menší sál pro max 15 lidí, který nabízí ideální prostory pro degustace vín, menších oslav a jednání.
Poloha Slunného Dvora je 15 km od okresního města Rychnova nad Kněžnou, 10 km od Nového města nad Metují, 15 km od Deštného nad Orlicí, 18 km od Třebechovic na Orebem a v neposlední řadě 30km zdálenoho Hradce Králové.

Ubytování:

Manažerské pokoje, Rodinné pokoje, Mezonetový apartmán, Bezbariérový pokoj, Svatební apartmán

 

4 dvoulůžkové pokoje s nadstandardním vybavením

Výjimečný pokoj pro výjimečné životní chvíle….

Dvoulůžkové pokoje s dvoulůžkovými podkrovními pokoji nejen pro vaše nejmenší

Standardně vybavený dvoulůžkový pokoj

Třípatrový 6-ti lůžkový apartmán pro rodinu a přátele.

Ve Slunném Dvoře nabízíme komplexní servis při pořádaní akcí – cateringové služby, technické vybavení, možnost ubytování. Možné zajištění doprovodného programu či degistace vín.

 

Těšíme se na Vás, rodina Najmanova a příjemný a profesionální tým číšníků a kuchařů.