Restaurace U královny Elišky

 

Hotel U Královny Elišky nabízí příjemné ubytování v historickém centru Hradci Králové.

Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí, je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu.

Hotel U Královny Elišky Hradec Králové poskytuje kvalitní ubytování jak obchodní, tak turistické klientele, rodinám s dětmi a menším skupinám.
Hotel rodinného typu Vám nabízí:

Restauraci, kavárnu, letní terasu, vinárnu s barem a tanečním parketem, konferenční prostory – salonky, parkování, wellness centrum s vířivkou, bazénem a saunou, hotelové atrium pro svatební obřady.

SNÍDANĚ

DENNÍ MENU        JÍDELNÍ LÍSTEK

SOBOTNÍ MENU

GASTRONOMICKÝ KALENDÁŘ

Je to tedy ideální místo pro odpočinek, rodinné oslavy, svatby, firemní školení a konference. Úžasná poloha v malebném prostředí starého města zaručuje pohodový a příjemný pobyt.

POKOJE CENÍK

Klidně strávené chvíle odpočinku v proskleném pavlačovém atriu s bazénkem a vodopádem nebo pobyt ve wellness centru s bazénem, saunou a relaxací ve vířivé vaně, patří k nezapomenutelným okamžikům mnoha hostů.

Vyhlášenou gastronomii hotelu vyhledávají gurmáni nejen z Hradce Králové. Zveme Vás na zvýhodněné polední menu, odpolední kávu či příjemné večerní posezení u specialit naší kuchyně.

Hosté hotelu mají zdarma Wi-Fi. Parkování je na základě rezervace.

Rádi pro Vás zajistíme SVATEBNÍ HOSTINY, RODINNÉ OSLAVY, NAROZENINY, KŘTINY, PROMOCE, GRILOVACÍ PÁRTY, RAUTY, FIREMNÍ AKCE a VEČÍRKY a akce „šité na míru“ dle Vašich přání.

Adresa:
Malé náměstí 117
500 03 Hradec Králové
Mobil: 739 324 611
Telefon: 495 518 052
Email: reception@hotelukralovnyelisky.cz

VÍCE INFO