Restaurace Kramářova chata na Suchém vrchu

 

Restaurace Kramářova chata se nachází na Suchém vrchu. Z Hradce Králové to je 84 km, což je asi hodina a 15 minut cesty autem. Směrem na Týniště nad Orlicí, Vamberk, Žamberk, Jablonné nad Orlicí a Suchý vrch. Pro lepší orientaci využijte GPS: 50°3’7.274″N, 16°41’23.247″E.

Ze Suchého vrchu vede spousta turistických tras, takže můžete spojit turistický výlet s gastronomií.

Kramářova chata nabízí restauraci s 55 místy na sezení. Restauraci jsme se snažili pojmout v duchu „moderní nostalgie“. Dominantou restaurace jsou kachlová kamna. K restauraci přináleží salonek s 20 – 25 místy k sezení a další sálek, který je v zázemí rozhledny a má kapacitu cca 35 míst. Tento sálek je též možné využívat např. jako sálek pro cvičení apod.

Naší snahou je v duchu tradice pořádat svatební hostiny, společenské a firemních akce…

V restauraci nabízíme českou i evropskou tradiční kuchyni v moderním pojetí. Nabídku doplňujeme i o sezónní jídla jako jsou borůvkové knedlíky apod.

Gurmánské menu                         Nápojový lístek                                  Vinný lístek

Restaurace je otevřena každý den od 11:00 do 22:00 hod, v pátek a v sobotu do 23:00 hod. Poslední objednávku jídel přijímáme do 21:00 hod. 24.12. je v restauraci zavřeno.
Hlavně o víkendech doporučujeme zarezervovat si místo předem. Rezervace je platná do 20 minut od nahlášené doby příchodu.

Do restaurace i do celé chaty je možné vzít psa, ale pes musí být na vodítku a mít náhubek.

Tel.: +420 702 028 154

www.suchak.cz/restaurace