Restaurace Goldie – Tábor

 

Restaurace Goldie se nachází v městě Tábor. Z Hradce Králové to je 199km, což je asi 2 hodinky a 10 minut cesty autem. Směrem na Prahu po dálnici, dále na Benešov, Bystřice, Votice a Tábor. Pro lepší orientaci využijte GPS: 49°24’48.756″N, 14°39’29.524″E.

Hotelová restaurace Goldie láká na vynikající jídlo a širokou nabídku nápojů. Díky svým vysokým stropům a velkým zrcadlům působí elegantně a pohostinně. Sofistikovaný a současný café bar, kde můžete vychutnat výbornou kávu, dobře zásobený koktejlový bar a špičkové místní i mezinárodní víno a pivo.

Goldie se nachází v přízemní části hotelu a nabízí krásný výhled na Žižkovo náměstí, takže můžete pohodlně sledovat, kdo jde kolem a co se kde děje. Pro ještě lepší výhled můžeme v teplých měsících nabídnout i malou terasu před hotelem. Bohatá výzdoba interiéru je, mimo jiné, zaměřena na nádherná zrcadla a sochy a další předměty od místních řemeslníků a známých českých umělců (včetně Olbrama Zoubka).

Pro posezení si hosté mohou vybrat mezi restaurací, atriem s fontánou, vinárnou a exklusivním prostorem salonku – Gallery. Jídelní lístek zahrnuje pestrou paletu českých i mezinárodních specialit, ve vinném lístku jistě upoutají vína z Nového i Starého světa.

Ať už si vyberete Goldie, Gallery, atrium nebo café bar, každý z těchto prostor má inspirující atmosféru. Všechny prostory jsou také k dispozici pro pořádání zvláštních oslav a soukromých akcí

Adresa: Žižkovo náměstí 20, 390 01 Tábor

Tel.: + 420 380 900 900,
+ 420 602 697 758

info@hotelnautilus.cz
www.hotelnautilus.cz