Restaurace Bonato – Náchod

 

Restaurace Bonato se nachází v Náchodě, takže z Hradce Králové je to 45km, což je 45 minut cesty autem, směrem na Jaroměř, Českou Skalici a Náchod. Pro lepší orientaci využijte GPS: 50°25’4.865″N, 16°11’18.680″E.

Představujeme Vám stylovou restauraci v Náchodě, která je součástí hotelu Bonato Náchod. Naše restaurace nabízí posezení v pěkném a útulném prostředí, taneční parket, pódium pro hudbu a jako součást je k dispozici salónek Hexagon. Restaurace je tak jako stvořená pro pořádání společenské akce v Náchodě, jako jsou např. svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, párty, prezentace, recepce formou rautu apod. Náš restaurant však neváhejte navštívit ani v případě, že přemýšlíte, kam na obědy a večeře. Náš jídelní lístek Vám nabídne velký výběr netradičních specialit a pokrmů moderní gastronomie !

V létě Vám můžeme ke stolování nabídnout i posezení v letní zahradní restauraci s altánkem, grilem a dětským hřištěm. Příjemné chuťové zážitky skýtá stejně tak naše Toskánská kavárna ve společných prostorách hotelu. Kromě toho můžete navštívit tzv. zimní zahradu s krbem, vodopádem a atraktivním interiérem.

Ať už Vás čeká příprava společenské či firemní akce, nebo vybíráte spolehlivé zázemí nejen pro zvláštní příležitosti, vyzkoušejte naši hotelovou restauraci v Náchodě a nebudete litovat ! Nezapomeňte si prohlédnout restauraci v naší fotogalerii !

Adresa:

Lázeňská 102, 547 01 Náchod

Rezervace: +420 491 424 540

E-mail: info@bonato.cz

www.bonato.cz/cs/restaurace

Těšíme se na Vaši návštěvu!