Pivovar Svijany a.s.

 

Pivovar Svijany je od Hradce Králové vzdálen 82 km, což je hodina a 15 minut cesty autem. Směrem Hořice, Jičín, Trutnov a Svijany.

Proč je naše pivo jiné? Protože je pořád stejné.

Kvalitní suroviny jsou dnes samozřejmostí, je zbytečné je zvlášť vyzdvihovat. Ze stejných surovin ale vaří většina pivovarů u nás i ve zbytku Evropy, a přesto je výsledek různý, proč?

Rozhodující je, jakým způsobem tyto suroviny zpracujeme a jakou použijeme technologii výroby. Dejte stejné suroviny kuchařce ze školní jídelny, kuchaři z hospůdky na rohu a šéfkuchaři prvotřídního hotelu a výsledný pokrm bude naprosto odlišný.

HISTORIE PIVOVARU

NAŠE PRODUKTY

NOVINKY A AKCE

O tom, jakým způsobem pro vás pivo připravujeme, se sami můžete přesvědčit na vlastní oči. Pivovar Svijany pořádá exkurze, při kterých si můžete prohlédnout výrobu svijanského piva zblízka. Prohlídku je nutné objednat minimálně 1 týden předem. Minimální počet osob na exkurzi je 10, maximální počet je 25 osob v jedné skupině.

Možný čas prohlídky:
Po-Pá    15:00 – 18:00
So-Ne     9:00 – 18:00

Cena prohlídky:
Dospělí 70 Kč
Děti, důchodci 50 Kč
Minimální cena exkurze 700 Kč

V ceně je prohlídka pivovaru s průvodcem a ochutnávka nefiltrovaného piva. Exkurzi je nutné si domluvit dopředu. Využijte k tomu následující formulář, popřípadě tyto kontakty:
Tel.: +420 739 589 473
E-mail: exkurze@pivovarsvijany.cz

Adresa: Svijany 25, 463 46

Tel. 485 177 141

e-mail: pivovar@pivovarsvijany.cz

zdroj: http://www.pivovarsvijany.cz