Zpět na novinky PETROF a Matyáš Novák představují CME

V pátek 12.července 2019 přijďte na koncet: Petrof a Matyáš Novák Představují CME. Místo konání: Petrof Gallery, Hradec Králové. Začátek v 18:00 hodin.

Nenechte si ujít koncert mladých hudebníků patřících k absolutní světové špičce. Společné mají to, že spolupracují s neziskovou organizaci CME (The Center for Musical Excellence) v New Jersey. Nositelé mnoha prestižních ocenění zavítají na svém evropském turné i do České republiky a 12. července se představí hradeckému publiku.

Milí posluchači,

když jsem v roce 2017 získal grant udělovaný neziskovou organizací CME, netušil jsem, že budu mít možnost přivítat zakladatelku a ředitelku organizace paní Min Kwon spolu s dalšími držiteli grantu u nás v Hradci Králové. Avšak stal se malý zázrak, a tak 12. července vystoupí v PETROF Gallery absolventi nejprestižnějších světových hudebních učilišť jako jsou The Julliard School, Curtis Institute of Music či slavná Yale University. Přijměte mé srdečné pozvání na tento jedinečný koncert.

Váš Matyáš

Program:

V průběhu koncertu zazní skladby A. Arenského, O. Messiaena, W. A. Mozarta,  A. Piazzolly a D. Šostakoviče.

Vystupující:

  • Min Kwon – klavír
  • Matyáš Novák – klavír
  • Suliman Tekalli – housle
  • Ari Evan – cello
  • Nan-Cheng Chen – cello
  • Greame Steele Johnson – klarinet

více info

Další pořádané kulturní akce

Dekoratérské studio Girlanda – bytový textil

  Dekoratérské studio Girlanda – bytový textil v Hradci Králové, třída Karla IV. 689,  500 02   přijme na brigádu: – ASISTENTKU PRODEJE – ŠVADLENU Nástup možný IHNED – PRAXE VÝHODOU Kontakt a více info: 602 437 647 www.girlanda.cz

MARTIN LOEW – ZÁPAD USA

V pondělí 27.ledna 2020 přijďte na přednášku: Martin Loew – Západ USA. Místo konání: Adalbertinum Hradec Králové. Začátek v 19:00 hodin. Jarní cesta americkým státem Oregon od pobřeží Pacifiku k zasněženým vrcholům Kaskádového pohoří. Příběh dobrodružné cesty plný úžasných fotografií a poutavého vyprávění: Od Kráterového jezera k velké řece Columbia. […]

Stopem se psem v Asii

V úterý 28.ledna 2020 přijďte na přednášku: Stopem se psem v Asii. Místo konání: Náplavka Hradec Králové. Začátek v 18:00 hodin.  

Zpět na novinky