Zpět na novinky Papírové pohádky

V neděli 14.října 2018 přijďte na pohádku: Papírové pohádky. Začátek v 16:00 hodin. Místo konání: RC Budulínek Hradec Králové. 

V této pohádce se bude čarovat. Nejprve se malá obyčejná knížka promění na velkou a  ještě ke všemu kouzelnou. A pak se závistivý zajíc setká s moudrými a hodnými zvířátky. A jak to všechno dopadne, to se dozvíte v pohádce, kterou zahraje s originálními papírovými loutkami divadlo Kordula z Liberce.

Před divadelním představením i po jeho skončení je pro malé i velké diváky otevřena kavárna v předsálí.

Rodinné pasy zdarma. Více na www.rodinnepasy.cz.

více info

Další pořádané kulturní akce

Hotel U Královny Elišky Hradec Králové

  Hotel U Královny Elišky nabízí příjemné ubytování v historickém centru Hradci Králové. Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí, je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, […]

Mikulášská párty Hradec Králové

V úterý 4.prosince 2018 přijďte na Mikulášskou párty v Hradci Králové. Místo konání: STROP (bývalá Severka) – Slezské Předměstí. Začátek v 17:00 hodin.  

PEKLO v Penzionu Drink Club v Hradci Králové

Ve středu 5.12.2018 Vás od 16.hodin zveme na akci s názvem PEKLO v Penzionu Drink Club v Hradci Králové. Adresa: u polikliniky Bratří Štefanů1129/44 500 03 Hradec Králové Rezervace:  +420 721 950 521        www.drink-club.cz

Zpět na novinky