Zpět na novinky Nábřeží saunařů

Cyklus královehradeckých nábřeží letos osvěží NÁBŘEŽÍ SAUNAŘŮ 4.-6 října 2019. Místo konání: Smetanovo nábřeží, 500 02 Hradec Králové.

💧 Historický první oblehání Labe saunařskou kulturou rozkročenou mezi Smetanovým a Eliščiným nábřežím. První říjnový víkend chystejte ručníky na tří denní katarzi přímo v srdci Hradce Králové.
💧 Venkovní dobrodružství různých druhů pojízdných saun a potíren zasazených do břehů řeky Labe. Chybět nebude ani hot tube, vana plná příjemně horké vody, ze které bude výhled na osvícenou náplavku katarzí těla i ducha.
Doprovodný program vyplaví na břehy Labe koncerty, filmy, přednášky, rituály a skandinávské gurmánské dobroty. Skočit do hvězdnatého nebe, který se odráží v říční hladině. Vyvalit se na Algida pláž, až vám čas proteče mezi malíčkem a prsteníčkem. Měřit řeku neustálým přeplaváváním z jedné sauny do druhé, nosit u toho žlutou plaveckou čepičku a mávat na ostatní odvážlivce.
💧 Hradecké kruhy potu se otevírají nejširší veřejnosti, která se nebojí zážitků v pravém slova smyslu. Ideální pro saunařské poprvé i otužilce ledy a léty prověřené.

💧Vstup: Do všech druhé saun, jednotné a neomezené: 200 Kč _ Kultura, přednášky: dobrovolné

💧Program se bude upřesňovat, rýsovat, krystalizovat, až skončí ve stránkách vaši diářů jako nejhezčí zážitek roku s koncovkou devatenáct.

💧 Děkujeme: Statutární město Hradec Králové, Skandinávský dům, Karel Dyntar, Sauny DYNTAR, NãPLAVKA café & music bar

více info

Další pořádané kulturní akce

Emisní plán mincí a bankovek ČNB 2021–2025

  Česká národní banka představila emisní plán pamětních mincí a bankovek pro období 2021 až 2025. Tyto mince a bankovky je možné rezervovat v Hradci Králové v kamenné prodejně MINCE LIPKA budova „Sudop“ Gočárova třída 504 Hradec Králové, 50002 E-mail: mincelipka@gmail.com Web: www.mincelipka.cz Facebook: http://www.facebook.com/MINCELIPKA Zdroj. ČNB

GABON – PUTOVÁNÍ DO NITRA ČERNÉ AFRIKY

V pondělí 18. listopadu 2019 od 18:00 hodin přijďte do Adalbertina v Hradci Králové na přednášku: Gabon – Putování do Nitra Černé Afriky. GABON – PUTOVÁNÍ DO NITRA ČERNÉ AFRIKY Promítá Sheila Singhová z CK Adventura. Zajímá vás Afrika? Afrika, kde je cestovatel doposud zvláštností? Máte rádi nedotčenou přírodu i […]

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Ve středu 20.listopadu 2019 přijďte na koncert: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Místo konání:Petrof Gallery, Hradec Králové. Začátek v 19:00 hodin. Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádějí RHAPSÓDIE V MODRÉM POKOJI aneb G. Gershwin a J. Ježek – dva muži mezi nebem a jazzem. Nenechte si ujít koncert […]

Zpět na novinky