Muzeum Smyslů Praha

 

Muzeum Smyslů se nachází v Praze v Jindřišské ulici, od Hradce Králové je vzdáleno 119 km, což je hodinka a 15 minut cesty autem po dálnici.

Pro lepší orientaci využijte GPS: 50°5’3.622″N, 14°25’43.585″E

Kdy jste naposledy zažili něco úplně poprvé? Vítejte v Muzeu Smyslů Praha!

Jedinečné dobrodružství, které zpochybní Vaše smysly, dokonce i ty, o kterých jste ani netušili, že je máte! Muzeum, v němž nic kolem vás není takové, jaké se to zdá. Jste připraveni?

MUZEUM SMYSLŮ je interaktivní muzeum, kde se můžete stát součástí expozice! Najdete tu více než 50 exponátů k prozkoumání, od nejrůznějších zkreslených místností přes úžasné instalace po obrázky s optickými iluzemi. Každý z těchto exponátů nabízí příležitost ke kladení otázek a poučení o našich smyslech a vnímání.

Váš pohled na věc se po návštěvě změní. Nasednete na horskou dráhu plnou naprosto odlišných dojmů a pocitů. Jste připraveni? Zkoumání neznámého vždycky vyžaduje trochu odvahy. Připustit, že se naučíme něco nového, vždycky vyžaduje trochu odvahy.

Ale nebojte se. Vzpomeňte si, že když jste byli malí, všechno bylo nové. Učili jste se pomocí zážitků a podívejte, kam jste se až dostali. Dovolte si prožít zážitek plný kouzelných a vzdělávacích okamžiků. Kdo ví, kam se budete chtít vydat po této návštěvě.

Otevírací doba:

Po – Ne: 9:00 až 21:00 hodin

CENÍK

Zdroj: www.muzeumsmyslu.cz