Music Club Max

Aktuální program

Historie a současnost:

McM se začal stavět v roce 1996, od prvopočátku jako diskotékový klub , ne žádný „komunistický kulturák“. Kapacita klubu je cca 600-800 lidiček. Stavba trvala rok a tři měsíce, kdy pro nikoho neexistovalo žádné volno. Otevřelo se 5.6.1998 a hráli jsme pátek – sobota. Potom si lidi vybrali natrvalo soboty. Po sedmi letech se z pravidelných sobot stali pravidelné pátky a nepravidelné soboty. Při pátečních akcích se hraje současná taneční klubová muzika, hudebně zaměřené akce, jako HIP-HOP, DRUM and BASS, TECHNO, HOUSE, ELETRO, RETROHITY, CZHITY se nepravidelně konají v sobotu.

Ocenění:

Nejprestižnějším oceněním klubu bylo 2. Místo v soutěži „Zlatý Max“ o nejlepší stálou diskotéku v ČR pro rok 2000. V následujícím roce jsme se umístili na 3. Místě. Během provozu klubu nás navštívili a doposud navštěvují nejen dj s‘ domácí hudební scény, ale i ze zahraničí.

Vybavení:

Vnitřní vybavení klubu, kdy taneční sál má 160 m2, je v párty stylu s koženými sedačkami . Taneční parket obsahuje 2 dj’Stage. Vrchní patro tvoří ochoz, který je spojený s prostorem A-čka, kde se do budoucna plánuje bar . K dispozici máme 2 bary – skleněné a prosvícené led technikou , plazmové televize a videoprojekci. Zvukový aparát obsahuje 4 ks středohornových satelitů, 8 ks subassu a patřičné zesilovače a rack. Taneční sál má výborné akustické vlastnosti. Každá dj s’stage má vlastní odposlechy. Jako jedna z mála stálých diskoték má světelnou podlahu, výkonnou klimatizaci a vzduchotechniku. Světla, zvuk a interiér byl při rekonstrukci v listopadu 2010 kompletně zmodernizován.

Restaurace:

Na bary navazuje prostor restaurace s teplou kuchyní ve formě fast food, součástí klubu je venkovní terasa s kapacitou 80 míst a přilehlé parkoviště pro bezpečné a pohodlné zaparkování pro cca 200 aut. Klub je hlídán bezpečnostní agenturou a vnitřním i venkovním kamerovým systémem. V prostorech McM jsou k dispozici hrací automaty, VLT, fotbálky ROSENGART, boxer, kulečník…

 Zdroj: www.mcm.cz