Lesní zážitkový park – Dolní Morava

 

Lesní zážitkový park se nachází v Dolní Moravě, ta je od Hradce Králové vzdálena 100 km, což je hodinka a 45 minut cesty autem. Vydáte se směrem na Týniště nad Orlicí, Vamberk, Žamberk, Jablonné nad Orlicí, Králíky a Dolní Morava. GPS: 50°9’5.601″N, 16°48’55.182″E

Unikátní zážitkový park uprostřed lesa s kouzelnými lesními domečky v korunách stromů a mnoha atrakcemi pro děti.

Čtyři pohádkové domečky umístěné na stromech v různých výškách nabízí zábavu pro děti všech věkových kategorií. „Herna“  slouží dětem už od 3 let věku k zábavě a experimentům s interaktivními hrami a nástroji. „Chýše“ pak nabízí malým kutilům a řemeslníkům pracovní stůl s nářadím a kuchařům kuchyňku s nádobím.

Starší nebojácné děti se můžou vydat do „Úkrytu v divočině“, který jim představí pravidla pro přežití v přírodě. Do nejvyššího domečku se mohou vydat pouze ti nejodvážnější, vede tam totiž lanový most nebo šplhací tunel. Stojí to ale za to – z vrcholu totiž vede obří tobogán!
Po zemi a vzduchem vedou spojovací závěsné chodníky, pařezové cesty nebo systém létajících liján. Malí tarzani a akrobati si tak také přijdou na své. K odpočinku po celém dni plném her a zážitků poslouží závěsné sítě a malé i velké houpačky.

lesni_zazitkovy_park_mapa

PROVOZNÍ DOBA       CENÍK

Jak se dostat do Relax & sport resort Dolní Morava

Wellness hotel Vista
Velká Morava 46
561 69 Dolní Morava

GPS: 50°9’5.601″N, 16°48’55.182″E

Zdroj: www.dolnimorava.cz/lesni-zazitkovy-park