Zpět na novinky Královéhradecké krajské Dožínky 2019

Ve dnech 13. a 14.září 2019 přijďte na Královéhradecké krajské Dožínky 2019. Místo konání: Koupaliště Flošna Hradec Králové.

V pátek 13. září Vás čeká Den propagace zemědělství, jehož součástí je zábavný a vzdělávací program pro školy a školky.

V sobotu 14. září Vás pak uvítáme na Královéhradeckých krajských Dožínkách, kde bude připraven bohatý kulturní program pro děti i dospělé. K ochutnání budou i krajové speciality a regionální potraviny. Nakoupit si můžete i výrobky rovnou od šikovných řemeslníků. Přijďte se podívat a také se podělit o radost z úrody v našem kraji.

více info

Další pořádané kulturní akce

Marie Rottrová – Lady Soul

V pondělí 23.září 2019 v Aldisu v Hradci Králové vystoupí Marie Rottrová – Lady Soul. Začátek v 19:00 hodin. MARIE ROTTROVÁ – LADY SOUL & PETR NĚMEC Marie Rottrová, tentokrát galakoncert s Bigbandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem, ve kterém zazní mimo osvědčené hity i písničky ze začátků jejich kariéry, za […]

PARTIČKA – Aldis Hradec Králové

V úterý 24.září 2019 se koná v Aldisu v Hradci Králové Partička. Začátek ve 20:00 hodin. Televizní Partička opět míří do Hradce Králové! Vysoká škola improvizace v podání Michala Suchánka, Igora Chmely, Richarda Genzera, Michala Novotného, Jakuba Koháka a Mariana Čurka. více info

Boni Pueri – koncert

Ve středu 25.září 2019 se koná koncert Boni Pueri. Místo konání: Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové. Začátek v 19:45 hodin.  

Zpět na novinky