Koupaliště Třebechovice

Koupaliště BOR – Třebechovice pod Orebem je od Hradce Králové vzdáleno 13 kilometrů, cca 20 minutek jízdy autem. Na koupališti je zajištěno občerstvení, možnost i ubytování, travnaté pláže, bazény, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, minigolf, kuželky, skluzavka 20 metrů dlouhá, tobogán, dětské hřiště, vířivka.

Koupaliště má sezónní provoz, v závislosti na klimatických podmínkách, od května do září. Areál je tvořen třemi bazény s nucenou filtrací vody.

Je vybaven :
– velkým tvarovaným bazénem, jehož součástí je i pět 25 m dráh s max. hloubkou 1,65 m
– kruhovým bazénem pro dětské návštěvníky o průměru 10 m a hloubce 0,3 m , kde je oblíbený vodní hřib
– relaxačním kruhovým bazénem o půměru 15 m s hloubkou 1 m s vzduchovými masážními lůžky, vzduchovým roštem a masážními tryskami.

 V areálu provozujeme 12 m tobogán se sto metrovým plastovým žlabem a skluzavku s       dopadem do bazénu, dále šatny, sprchy s teplou vodou, sociální zařízení, uzamykatelné skříňky pro osobní věci, dvě občerstvovací místa, plážové volejbalové hřiště. Ve slunečných dnech zveme atrakce pro děti.

Největší devizou koupaliště je prostorná travnatá plocha kolem bazénů s krásně upravenými dřevinami a keři. Následuje zalesněná část areálu k stíněnému odpočinku hlavně pro maminky s dětmi.

CENÍK

PROVOZNÍ DOBA

Celodenní koupání     09:00 – 20:00 hod.
Odpolední koupání     17:00 – 20:00 hod.
Zkušebně večerní koupání     20:30 – 22:00 hod.

Adresa:

Týnišťská 1249, Týniště pod Orebem

e-mail: info@tstrebechovice.cz
tel.: koupaliště pokladna 495 580 426

Zdroj: www.tstrebechovice.cz