Komíny Hradec Králové – STASKOM vseprokominy.cz

 

VSEPROKOMINY.CZ – specialisté na komínovou techniku Komíny Hradec Králové

Nabízíme:

Keramické komíny, Nerezové komíny, Nerezové komínové vložky,

Komínové nástavce na zvýšení tahu, Plastové spalinovody, Kouřovody,

Regulátory tahu, Komínová dvířka, Komínové hlavice a stříšky,

Krycí desky na komín, Čistící náčiní a kominické potřeby, Těsnící šňůry a pásky,

Krbová kamna, Krbové vložky, Materiál pro stavbu krbu, Vzduchotechnika

Jsme specializovananým velkoobchodem a maloobchodem s komínovou technikou v Hradci Králové a na českém trhu působíme již od roku 2003. Nejprve jako fyzická osoba a od roku 2005 jako společnost s ručením omezeným. Za dobu uplynulých 12 let jsme se vypracovali na pozici předního prodejce v oboru.

Společnost STASKOM, s.r.o. se zabývá také montážemi a rekonstrukcemi komínů, dále vedením dokumentace, projektováním a pronájmem zařízení. Tyto služby lze individualně poptat.

Nejsme ,,jen“ e-shopem. Jsme velkoobchodem s historií a disponujeme rozsáhlými skladovými zásobami, což nám umožňuje rychlé dodání objednaného zboží nebo okamžité dodání v případě osobního odběru.

Cílem naší práce je spokojený zákazník, který se bude rád vracet nebo s klidným svědomím doporučí naše zboží či služby svým blízkým a známým. Z tohoto důvodu nabízíme pouze výrobky nejvyšší kvality od předních českých a evropských výrobců, neboť v oblasti komínové techniky není radno kvalitu podceňovat. I tak u nás naleznete zboží za více než přijatelné ceny.

Uvědomujeme si, že nákup komínu nebo jeho částí přes e-shop může být pro mnoho zákazníků těžkým úkolem. Proto Vám nabízíme pomoc, kdy Vám naši zkušení pracovníci rádi a ochotně poradí s výběrem vhodného sortimentu nebo Vám pomohou s realizací samotné objednávky. Věříme, že i Vy se zařadíte mezi naše spokojené zákazníky a přejeme Vám příjemný nákup.

Kolektiv společnosti STASKOM s.r.o.

Otevírací doba prodejny:
Po-Pá: 7:30-16:00

STASKOM s.r.o. Komínové centrum
ul. Stavební (skladištní oblast)
500 03 Hradec Králové – Slezské předměstí

Mobil : +420 732 308 153, +420 603 779 158
Pevná linka : +420 495 541 400
Email: prodejna@staskom.cz 

Web: www.staskom.cz

FB: Všeprokomíny.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!