HUSSE – krmiva pro psy a kočky

 

Společnost HUSSE působí v Česku již od roku 2010. Od té doby si získala značka HUSSE skvělé jméno jak u majitelů domácích mazlíčků, kteří oceňují všechny naše výhody, tak i u samotných psů a koček. Důvodem je, že HUSSE se stalo symbolem kvality v oblasti dodávek švédských superprémiových granulí a masových konzerv pro psy a kočky na míru. Naši vyškolení kolegové vám pomohou s doporučením toho nejvhodnějšího krmiva, které váš chlupatý parťák aktuálně potřebuje. O kvalitách služeb i krmiv hovoří jasně reference našich zákazníků. Pokud se o našich kvalitách chcete přesvědčit, rádi vám zašleme vzorky zdarma, abyste se s našimi službami a produkty mohli seznámit. Pro více informací odebírejte i náš blog, kde se dozvíte spoustu nových informací ze světa domácích mazlíčků.

Výhody nákupu u nás:

  • Bezplatné dodání až domů (doprava zdarma na vše)

  • Expresní dodání

  • Vlastní doprava

  • Osobní přístup

  • Profesionální poradenství

  • Vzorky zdarma

Akce ve Vašem okolí

Snažíme se účastnit co nejvíce akcí ve vašem okolí, abychom vám byli co nejblíže. Proto vás pravidelně informujeme o našich aktivitách v terénu, ať už na veletrzích nebo výstavách. Poznáte nás podle krásných červeno-bílých barev na našich autech a stáncích. Nepřehlédnutelní jsou rovněž naše kreslené postavičky pejska a kočičky, ke kterým zanedlouho přibude i koník.

Kariéra

Neustále rosteme a tak potřebujeme i vaši pomoc. Pokud byste se chtěli stát součástí naší franšízové rodiny, tak hledáme jak nové franšízanty, tak i distributory. Veškeré informace o dění ve franšíze a volných pozicích se dozvíte na webu o podnikání s HUSSE.