FÁBULA – rodinný zábavný park

 

Rodinný zábavný park Fábula je od Hradce Králové vzdálený 143km, což jsou 2 hodinky cesty autem směrem na: Pardubice, Chrudim, Ždírec nad Doubravou, Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov a Kamenice nad Lipou.

Pro lepší orientaci využijte GPS: 49°17’57.598″N, 15°4’37.239″E

Proč vznikl park Fábula…

Přestože jsme dávno dospělí, máme rádi pohádky. Tedy přesněji – máme rádi klasické české pohádky, kde dobro vítězí nad zlem i bez speciálních efektů, nadměrných decibelů nebo spousty akčních scén.

A tak jsme našli starou opuštěnou budovu se spoustou volného prostoru a začali jsme naše představy o opravdové pohádce pro děti realizovat. Jak však běžel čas a návštěvníci nám sdělovali své pocity a přání, zjistili jsme, že dnešní děti již neuspokojí to, co uspokojovalo v dětství nás, a že potřebují mnohem víc. S velkým důrazem na maximální interaktivitu jsme proto začali rozšiřovat zábavu pro děti všech věkových kategorií a nezapomněli jsme samozřejmě ani na rodiče. A nyní už je Fábula jednou tak veliký a nabízí svým zákazníkům opravdu vše – od zvířátek a her, přes zážitky, strašidelné atrakce, dále pak bludiště, šifrovací hry, hlavolamy a společenské hry a divadlo. Přidal i adrenalinové únikovky a večerní představení, hororové noci, kulturní programy, gastro-festivaly a mnoho a mnoho dalšího. Přes všechno úsilí nabídnout zábavu opravdu všem, snaží se Fábula zachovat si styl a originalitu tak, aby setkání s živými pohádkovými bytostmi pro vás bylo opravdovým kulturním zážitkem a aby jste se při průchodu našimi branami ocitli v krásném světě vlastní fantazie.

OTEVÍRACÍ DOBA A VSTUPNÉ

ATRAKCE

Adresa:

Pohádková říše Fábula,
Masarykova 362,
394 70 Kamenice nad Lipou

Telefon: 602 456 289

FACEBOOK

Zdroj: www.pohadkova-rise.cz