Zpět na novinky Bezpilotní letouny: využití a legislativa

Ve čtvrtek 20.července 2017 přijďte na seminář: Bezpilotní letouny: využití a legislativa.

Začátek v 15:00 hodin. Místo konání: Technologické centrum Hradec Králové

Ve spolupráci se společností CZECH AERIALS si Vás dovolujeme pozvat na seminář – využití a legislativa bezpilotních letounů v České republice. Seminář se bude konat dne 20. 7. 2017 v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové od 15 hodin. Seminářem provede licencovaný pilot bezpilotních letounů Adam Hubálovský. Seminář se bude zabývat především předpisy pro létání s bezpilotními letouny v ČR a jejich využitím v kinematografii, agrikultuře a průmyslových leteckých inspekcích. Součástí bude i samotná letová ukázka.
Program semináře  Definice UAV / dron / bezpilotní letoun  Doplněk X  Předpisy pro létání v ČR + zahraničí  Rizika letu  Proč zvolit specializovanou firmu Využití  Využití v kinematografii  Využití v Precision Agriculture  Využití při leteckých inspekcích (potrubí, větrné / solární elektrárny / tepelné úniky)  Využití dronů v praxi – Jak mohou drony pomoci vašemu businessu  Drone Racing – Sport budoucnosti? Letová ukázka  Racing Drone – uvnitř / venku (ideálně)  Phantom 3 Pro – uvnitř / venku (ideálně)   Registrujte se zde: http://www.tchk.cz/prihlaska-na-akci.html.

více info

Další pořádané kulturní akce

S PYDLOU V ZÁDECH – Filharmonie Hradec Králové

V pondělí 26.února 2018 přijďte na divadelní představení: S Pydlou v zádech. Místo konání: Filharmonie Hradec Králové. Začátek v 19:00 hodin. PŘELOŽENÉ PŘEDSTAVENÍ Z 15.1. 2018! VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NEBO JE LZE VRÁTIT DO 31.1. 2018 V MÍSTĚ ZAKOUPENÍ. AGENTURA ŽIDEK SE VŠEM VELICE OMLOUVÁ ZA ZPŮSOBENÉ KOMPLIKACE! S […]

PARTIČKA – Aldis Hradec Králové

V úterý 27.února 2018 se koná v Aldisu v Hradci Králové skvělá improvizační show tak jak ji všichni známe PARTIČKA. Začátek ve 20:00 hodin. Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Dano Dangl a Marián Čurko vždy všechny rozesmějí.   Více infromací o akci – https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/particka-divadelni-predstaveni-109999.

Grand restaurant festival – restaurace Aquarium Hradec Králové

Naše restaurace Aquarium v Hradci Králové se účastní Grand restaurant festivalu. Ochutnáte dokonalé snoubení toho nejlepšího z naší vyhlášené kuchyně. 1. Kachní prsa sous-vide s foie gras, zelí z červené řepy, čekanka s pampeliškovým medem, dýňové přesňáky 2. Pošírovaný filet tresky, květákové pyré s citronovou šťávou, ratte brambory, granátové jablko, […]

Zpět na novinky