Podnikám v HK

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Výstava: Czech Press Photo 2017

Výstava: Czech Press Photo 2017

Ve středu 6. června v 17:00 hod. se koná v galerii U Přívozu za přítomnosti hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána vernisáž výstavy Czech Press Photo, která ukáže nejen snímek vítěze hlavní ceny „Fotografie roku“, ale také práce těch, kdo uspěli v jednotlivých kategoriích, a i další vybrané neoceněné fotografie, které mapují celý rok. Mezi tématy, která se letos objevují, je opět řada jak domácích, tak mezinárodních událostí, jež během poslední doby přitáhly pozornost miliard obyvatel celé planety. Patří sem například změny, které v uplynulých měsících proběhly v Turecku, průběh voleb nového amerického prezidenta či problémy, jež hýbou oblastí Blízkého východu. Z domácích témat výstava ukazuje propuštění Jiřího Kajínka nebo portréty nedávno tragicky zemřelého herce Jana Třísky z natáčení jeho posledního filmu Po strništi bos. Prostřednictvím mnoha dalších kategorií Czech Press Photo se však návštěvníkům představí i témata, která většinou každodenně neplní první stránky novin a magazínů. Návštěvníci výstavy si budou mít opravdu z čeho vybírat. Do letošního ročníku prestižní soutěže Czech Press Photo se přihlásil

rekordní počet autorů. Mezinárodní porota hodnotila práce 482 fotografů s trvalým bydlištěm v České a Slovenské republice v celkovém počtu 7 277 fotografií.

V galerii Automat můžete současně zhlédnout doprovodnou putovní výstavu centra Paraple Na handicap nehrajeme.

Obě výstavy trvají do 31. července 2018.

Webová stránka akce
Zahájení:
6.6.2018
Ukončení:
31.7.2018
Místo konání
Galerie U Přívozu a galerie Automat

Partnery serveru PodnikamVHK.cz jsou:

Kultura v Hradci Králové? Vydejte se do salónu republiky!

Máte pocit, že jediné město, kde to žije, je Praha? Pokud ano, tak jste pěkně na omylu a kalendář akcí Hradec Králové Vás o tom přesvědčí! Najděte si koncerty, výstavy, divadelní představení a další akce, které Vas zajímají a poznejte tak na vlastní kůżi, jak chutná kultura v Hradci Králově - ve městě, které bylo pro svou skvostnou architekturu a kulturní prvořadost nazváno salónem republiky. Buďte vždy v obraze a nenechte si ujít výjimečně události, které zde na Vás čekají. Tyto stránky jsou pro všechny, které Zajímá nejen kultura v Hradci Králové, ale také katalog fırem či tipy na výlet.

S PodnikamVHK vám už nic neuteče

Přihlašte se k odběru novinek a zůstaňte informováni o nových novinkách.

Copyright © 2012 Podnikamvhk.cz
Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno
Web je provozován na systému Wordpress

TOPlist