Podnikám v HK

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Sváteční čas Gramofonu Petra Soviče

Kapela Gramofon vznikla v květnu roku 2017 na popud zpěváka Petra Soviče a hradeckých jazzových muzikantů kytaristy Vladimíra Šrámka a bubeníka Tomáše Votavy. Ti se potkali dílem náhody na swingovém koncertě v Hradci Králové. Po společném koncertě se hned na druhý den u oběda zrodil nápad zabrousit společně do historie československé populární hudby v na české poměry unikátním hudebním projektu.

Kapela Gramofon tak není jen klasické hudební spojení profesionálních muzikantů, ale je to především ojedinělý hudební projekt mapující československou populární hudbu od 50 – 70. let minulého století. Všechny muzikanty v našem ansáblu pojí láska k českému jazyku a swingové muzice. I proto hrají prim v repertoáru ty největší hity i méně známé písně, které jsou dnes již spíše pro hudební fajnšmekry. Cílem našich koncertů není jen nostalgické hudební vzpomínání na hudební historii, ale především moderní pojetí velkých československých hitů, které si s námi zazpívá publikum na našich koncertech. Slovy klasika „Ta naše písnička česká, ta je tak hezká, tak hezká“

Přijďte si i Vy vychutnat atmosféru našich koncertů, na kterých necháme naplno znít naši dlouhotrvající desku plnou hitů.

Webová stránka akce
Datum:
5.12.2018
Čas:
19:30
Místo konání
Klicperovo divadlo Hradec Králové

Partnery serveru PodnikamVHK.cz jsou:

Kultura v Hradci Králové? Vydejte se do salónu republiky!

Máte pocit, že jediné město, kde to žije, je Praha? Pokud ano, tak jste pěkně na omylu a kalendář akcí Hradec Králové Vás o tom přesvědčí! Najděte si koncerty, výstavy, divadelní představení a další akce, které Vas zajímají a poznejte tak na vlastní kůżi, jak chutná kultura v Hradci Králově - ve městě, které bylo pro svou skvostnou architekturu a kulturní prvořadost nazváno salónem republiky. Buďte vždy v obraze a nenechte si ujít výjimečně události, které zde na Vás čekají. Tyto stránky jsou pro všechny, které Zajímá nejen kultura v Hradci Králové, ale také katalog fırem či tipy na výlet.

S PodnikamVHK vám už nic neuteče

Přihlašte se k odběru novinek a zůstaňte informováni o nových novinkách.

Copyright © 2012 Podnikamvhk.cz
Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno
Web je provozován na systému Wordpress

TOPlist