Zpět na novinky 5. ročník Barcamp Hradec Králové

Nenech si ujít jubilejní 5. ročník Barcampu Hradec Králové, který bude i letos bránou do digitálního světa. Zažiješ desítky přednášek ze světa internetu, startupů, designu, počítačové bezpečnosti, marketingu a vlastně skoro všeho okolo souvisejícího.

Když už budeš mít vědomostí a inspirace plnou hlavu, tak se můžeš potkat s kolegy z oboru, nebo se vyřádit během doprovodného programu. Vstup ani letos platit nebudeš a zadarmo si můžeš užít i výborný catering!

Tak se stav 13. 10. 2018 v 10:00 na Univerzitě Hradec Králové.

 
Kdo bude letos přednášet zjistíš na našem webu, kde můžeš zároveň celý program ovlivnit pomocí svých hlasů pro jednotlivé řečníky. Na Facebooku můžeš dále sledovat updaty naší práce, obdarovat nás „lajkem“ a dát nám případně feedback.
 
Barcamp Hradec Králové – Číslo 5 žije!
Kdy:           13. 10. 2018 od 10:00
Kde:           Univerzita Hradec Králové
Web:          www.barcamphradec.cz

Další pořádané kulturní akce

Výtvarná dílna – Voňavé vánoční ozdoby

Ve středu 12.prosince 2018 přijďte na výtvarnou dílnu – Voňavé vánoční ozdoby. Začátek v 15:00 hodin. Místo konání: Knihovna města Hradec Králové, Wonkova ulice Vánoce již máme za dveřmi a užíváme si veliké těšení. A to je někdy pořádně dlouhá doba. Zkrátit si ji můžete u nás na dětském oddělení […]

PIRATE SWING Band Gala 2018

Ve středu 12.prosince 2018 přijďte na Pirate Swing Band Gala 2018. Místo konání: Aldis Hradec Králové. Začátek v 19:00 hodin.

HANA A PETR ULRYCHOVI

Ve středu 12.prosince 2018 přijďte na koncert: Hana a Petr Ulrychovi. Místo konání: Adalbertinum Hradec Králové. začátek v 19:00 hodin. Hana a Petr Ulrychovi jako protagonisté týmu Javory působí na naší hudební scéně už desítky let. Adventní koncertování sourozenců Ulrychových, Kateřiny Štruncové (housle, zpěv, zobcové flétny), Dalibora Štrunce (cimbál, zpěv) […]

Zpět na novinky