Zpět na novinky Palác Pardubice pořádá tradiční Night Shopping

 

Palác Pardubice pořádá tradiční Night Shopping již tento pátek!

V Paláci Pardubice proběhne již v pátek 15. listopadu 2019 od 18 do 22 hodin oblíbená akce Night Shopping.

Její součástí bude i zábavní program s hudebním vystoupením kapely Slza a soutěže o hodnotné ceny. Přijďte si užít Night Shopping ve stylu módy velkoměst. Akci moderuje Lucie Borhyová.

Oblíbený Night Shopping v Paláci Pardubice proběhne tento rok již v pátek 15. listopadu 2019 od 18 do 22 hodin. Máte skvělou příležitost užít si příjemný program a sehnat první vánoční dárky pro vaše blízké. Večer se ponese ve stylu světových velkoměst módy, jako jsou Paříž, New York či Milán.

S tím jsou spojené i tematické přehlídky, kterými se můžete nechat inspirovat. Chybět nesmějí ani ukázky tradičních národních i moderních tanců a ochutnávky. Po celý večer se navíc můžete těšit na kolotoč štěstí, líčení rtů se značkou Dermacol, relaxační zónu určenou mužům a zábavný fotokoutek zdarma.

Palác Pardubice nabízí pestrou paletu obchodů. Ty se samozřejmě do Night Shoppingu zapojí také a poskytnou návštěvníkům obchodního centra speciální nabídky a slevy. Součástí akce bude i soutěž o nové telefony iPhone 11 Pro, Samsung Note10 a další hodnotné ceny. Vyvrcholením celé události bude hudební vystoupení kapely Slza.

Večer bude uvádět moderátorka Lucie Borhyová, která vás provede bohatým programem:

18:00 Zahájení večera moderátorkou Lucií Borhyovou

18:05 PARIS – Can Can

18:15 Rambo Nation – Street workout show

18:35 InDance – What About Us

18:40 Trendy fashion show – módní blok I.

19:10 MILAN – MAMBO ITALIANO

19:20 Soutěžíme s Lucií Borhyovou

19:30 InDance – Makeba

19:35 Extravaganza fashion show – módní blok II.

20:15 NEW YORK – taneční vystoupení

20:30 SLZA 21:20 WORLD CABARET

21:20 Soutěžíme s Lucií Borhyovou

21:40 UV Light show

21:50 Losování výherců Velké soutěže

22:00 Sleepy time – ukončení večera

Bližší informace o Night Shoppingu v Paláci Pardubice se dozvíte na www.palacpardubice.cz a facebookovém profilu Paláce Pardubice.

Další pořádané kulturní akce

Hostinec U Dvořáků – pozvánka na červenec 2020

    Adresa: Habrmanova 336 500 02 Hradec Králové Tel.:  +420 704 300 190 NOVÝ Web: https://udvoraku.metro.rest/ FACEBOOK Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hradecké nábřeží gurmánů – Chuť jara a léta

  Opět se potkáme ve společnosti skvělého jídla, hudebních vystoupení a gastronomických zážitků v samém centru města! České i zahraniční speciality, moderní gastronomické pochoutky, české regionální a farmářské potraviny – to vše je Hradecké nábřeží gurmánů. Těšte se na nové produkty z různých koutů světa, které zapijete skleničkou dobrého vína, […]

HVĚZDÁRNA A PLANETÁRIUM HRADEC KRÁLOVÉ – PROGRAM

Navštivte hvězdárnu a planetárium v Hradci Králové, aktuální program najdete ZDE.

Zpět na novinky