Denoche Hradec Králové

 

Za myšlenkou vybudovat jeden z NEJ hudebních klubů v širokém okolí stojí nadšenec, který se vrátil zpět do Čech po dlouhodobého pobytu ve Španělsku. Fascinován světem hudební zábavy provozované v tamních hudebních klubech, zejména pak těch tanečních na Ibize, se rozhodl podobný hudební stánek vybudovat i v Hradci Králové. Cesta to byla dlouhá a začala se odvíjet již v roce 2005, kdy se dozvěděl, že objekt bývalé kotelny teplárny Opatovice je na prodej. Neváhal, vzal si úvěr, objekt koupil a začal plánovat vybudování nejlepšího a největšího hudebního klubu v Královéhradeckém kraji. Kdyby tušil, že všechna stavební povolení, vybudování samostatné příjezdové silnice, parkoviště a tisíců dalších detailů zabere přes 10 let, možná by si to rozmyslel … Ne, nerozmyslel, a proto je Denoche skutečností. Sliby se mají plnit prý o Vánocích, sny si ale může každý plnit, každý den. A Denoche je ten případ.

Otevírací doba

Otevřeno vždy v den konání akce

PROGRAM

Hudební klub Denoche vznikl v roce 2016 rekonstrukcí bývalého objektu kotelny teplárny Opatovice, která vytápěla významnou část města Hradec Králové. Azyl v něm najde až 800 návštěvníků najednou, kterým je k dispozici parkoviště pro 60 aut přímo před klubem a další parkovací místa obchodních domů ležících v těsné blízkosti. Najdete v něm bar, restauraci, letní terasu a především velký hudební sál – klub. Kromě hudebních vystoupení a koncertů kapel nejrůznějších stylů a žánrů, slouží i jako místo, které si můžete pronajmout pro svou soukromou akci typu koncert, maturitní ples, konference, společenský ples, karneval, veletrh, burzu, kongresové akce, svatbu, semináře, školení, neziskovou akci atd.

Pódium pro účinkující o rozměrech 12×6 m je dostatečne komfortní i pro početnější hudební tělesa. Těšit se tedy můžete na opravdové koncerty.

Všechny 3 bary v klubu Denoche, které jsou součástí hudebního sálu, jsou dlouhé 10 m, 24 m a 36 m, který je zřejmě nejdelším barem ve východních Čechách, možná i dál … Nabídneme vám na nich kromě klasických alkoholických a nealkoholických nápojů i speciální míchané drinky Denoche, inspirované španělskou Ibiza atmosférou a mořským vzduchem. Neodoláte.

PRONÁJEM PROSTORŮ

e-mail: info@denoche.cz

Adresa:

Pilnáčkova 440, Hradec Králové 500 03

www.denoche.cz